tajskie stemple ziolowe, kurs tajskiego masazu stemplami ziolowymi warszawa

Oferuje oryginalne tajskie stemple ziołowe.

Stemple są najwyższej jakości, robione ręcznie, starannie wykonane i zawierają lekko ususzone zioła (spis naszych ziol - ponizej oferty) z tegorocznych zbiorów. Takie zioła nie wymagają wiele czasu na wydzielenie aromatycznych olejów i substancji leczniczych w nich zawartych.

Każdy stempel jest pakowany hermetycznie w foliowej torebce i przechowywany w niskiej temperaturze, co pozwala na zachowanie jego wartości przez długi czas.

W odróżnieniu od podrzędnej jakości stempli masowo produkowanych i oferowanych przez hurtownie kosmetyczne i zalegujących magazyny i półki przez lata, nasze stemple są zrobione w Tajlandii, sa świerze, starannie przechowywane i zawierają w 100% oryginalne tajskie zioła, a nie nisko wartościowe wypełniacze, nie posiadające zbyt wiele substancji aktywnych.

Cena, włączając przesyłkę pocztową:

2 szt - 40zl
10szt - 175zl
30szt - 450zl

Planowany jest też kolejny już kurs masażu stemplami ziołowymi w Kampinosie k warszawy 530zl z zakwaterowaniem i sniadaniami oraz 2 stemplami ziolowymi.

Nauczycielka może również dojechać do Was na miejsce i przeprowadzić prywatne szkolenie dla pracowników - potrzeba 16h. Mniej, jesli szkolenie indywidualne.

=================================
Tajski masaż z użyciem gorących ziół - wykonywany jest za pomocą specjalnie przygotowanych bawełnianych stempli (woreczków), w których znajdują się rozdrobnione zioła i przyprawy, między innymi:

imbir lekarski - szczególnie popularny w Tajlandii, Chinach i innych państwach tego regionu. Wzmacnia naczynka krwionośne, zapobiegając ich pękaniu i powstawaniu sińców, rozświetla skóręrozluźnia napięcie mięśni, rozgrzewa, wspomaga trawienie, działa przeciwbólowo, zwiększa koncentrację i wydolność umysłową, jest afrodyzjakiem

cynamonowiec kamforowy - pomocny przy przeziębieniach, niskim ciśnieniu, bólach mięśniowych, działa ogólnie pobudzająco, rozgrzewająco, antyseptycznie, zmniejsza napięcia nerwowe, pomocny w stanach depresyjnych. Łagodzi bóle żołądka, kolki, udrażnia jelita. Znakomity dla osób w starszym wieku, kobiet w okresie poporodowym, dla sportowców po kontuzjach i przetrenowaniu.

trawa cytrynowa - uspokaja, działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, pomocna w stanach depresyjnych. Wspomaga proces trawienny. Stosowana w aromaterapii, przeciwdziała mdłościom, polepsza apetyt.

limonka kaffir - owoc i jego liście tradycyjnie w Tajlandii używane są jako przyprawy; odświeża i relaksuje, działa antyseptycznie

liście eukaliptusa - działa łagodnie pobudzająco, przeciwbólowo, antyseptycznie, pomocny przy przeziębieniach, zmęczeniu (fizycznym i psychicznym)

kurkuma - silnie antybakteryjna. Wyciąg z korzenia kurkumy ma właściwości antydepresyjne. Pomaga w nieżytach żołądka i innych przypadłościach trawiennych.

galangal - używany jako środek tonizujący przy bólach żołądka i utracie apetytu. Posiada właściwości antybakteryjne.

gujava - srodek antyzapalny. Stosowana wspomagająco w leczeniu przypadłości gastryczno-jelitowych i zaburzeń układu oddechowego.

tamarynd - stosowany przy problemach gastrycznych i zaburzeniach funkcjonowania woreczka żółciowego. Oczyszcza krew.

http://massagethai.info kurs masaz tajski, indonezyjski, tajskimi stemplami ziolowymi, tajskie masaze stop warszawa

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  kurs masaz tajski http://massagethai.info (Wednesday, 03 February 2010 09:00)

  z powodu niskiej frekwencji, przedluzamy promocje na wszystkie kursy
  w kampinosie (znizka 50% dla drugiej osoby) - teraz wystarczy
  wplacic depozyt tylko na jeden miesiac przed data (czyli na kursy
  wielkanocne koniec lutego/poczatek marca).

  Kursy tu z reguly odbywaja sie, nawet przy bardzo niewielkiej grupie
  - natomiast w innych miastach nie sa pewne i zaleza od minimalnej
  frekwencji.

  we wroclawiu zostaje tylko kilka miejsc na zaawansowany 18-21.03
  800zl (otwarty rowniez dla wykwalifikowanych masazystow, ale
  certyfikat z tego kursu dopiero po skonczeniu kursu wprowadzajacego
  kiedykolwiek w przyszlosci). Kolejny kurs tajskiego wprowadzajacego
  planowany po wakacjach.

  natomiast jest planowy nowy kurs, Zielona Gora 10-13.06, 800zl, 2
  osoby 1400zl. Mozliwosc taniego zakwaterowania w sali szkoleniowej
  lub 40zl w sasiadujacym pensjonacie.

  Kampinos k Warszawy:
  - 27-28.03.2010 tajski masaz stop 500zl
  - 29.3-1.04.2010 masaż indonezyjski 900zl
  - 2-5.04.2010 masaż tajski 900zl Wielkanoc
  - 6-7.04 tajski masaz stemplami ziolowymi 500zl
  - 30.4-3.5 masaż tajski 900zl Majowka
  - 3-6.6 masaz tajski 900zl Boze Cialo

  Wroclaw
  - 18-21.03 tajski zaawansowany chodzony/deptany 800zl (otwarty
  rowniez dla masazystow, joginow - certyfikat po skonczneiu kursu
  wprowadzajacego)

  Gdansk
  - 8-11.04.2010 tajski 800zl
  - 12-13.04.2010 stopy 400zl

  Koszalin
  - 15-18.04.2010 indonezyjski 900zl
  - 19-20.04.2010 stemplami ziolowymi 450zl
  - 6-9.05.2010 tajski 900zl

  Krakow
  - 23-25.04 masaz tajski 800zl
  - 14-15.05 tajski masaz stemplami ziolowymi 480zl
  - 16.05 tajski masaz stop 480zl
  - 28-30.05 masaz indonezyjski 800zl

  Kielce
  - 20-21.05 tajski masaz stop 400zl
  - 22-23.05 tajski masaz stemplami ziolowymi 400zl
  - 16-19.10 masaz tajski 800zl

  Zielona Gora
  - 10-13.06 masaz tajski 800zl

  Wkrotce dojda jeszcze kolejne terminy we Wroclawiu, Krakowie i
  Gorlicach.
  http://massagethai.info

 • #2

  kurs masaz tajski http://massagethai.info (Sunday, 07 February 2010 10:12)

  kolejny juz wpis z blogu Rafala, pod ktorym moge sie podpisac.

  http://masaz-spa-konsulting.blog.onet.pl/Masazysci-z-importu,2,ID398377454,n

  Już od jakiegoś czasu na polskim rynku pojawiła się tendencja do sprowadzania i zatrudniania masażystów ze wschodu tj. najczęściej z Tajlandii, Bali itp.

  Innowacyjność, chęć wprowadzenia czegoś nowego, zostawienie w tyle konkurencji to zapewne główne przyczyny takiej sytuacji.

  Domyślam sie także, że wymagania finansowe takich pracowników są dużo mniejsze co czyni go dla pracodawcy bardzo ekonomiczną opcją.

  Patrząc w ten sposób nie się co dziwić i tylko pochwalić za pomysłowość.

  Jest też druga strona medalu. Z ciekawości poszedłem na taki masaż. Dla relaksu, żeby zrobić coś dla siebie (jak to sie mawia szewc bez butów chodzi) i oczywiście chciałem przekonać się o umiejętnościach masażystów jakby by nie bylo z jednego z krajów, który jest kolebką naturalnych metod leczniczych.

  Jakie były moje wrażenia?

  Masażystka ledwo rozmawiała po angielsku. Zatem trudno było się z nią porozumieć gdyż tajskiego języka nie znam. W taki wypadku o jakimkolwiek wywiadzie przed masażem mogłem zapomnieć. Jestem zdrowy, ale możemy tylko wyobrazic sobie jeżeli jakiś słabo wyedukowany pacjent z jakimś schorzeniem, będącym przeciwskazaniem do masażu dostanie sie do takiej masażystki. Sytuacja czysto teoretyczna i może sie nigdy nie wydarzyć...

  Sam masaż w porządku. Mimo wszystko jak to się mówi szału nie było.

  Jednak porównując naszych rodzimych masażystów myślę, że nie mamy się co wstydzić i jesteśmy równie dobrzy.

  Przypomina mi to sytuacje w polskiej piłce nożnej. Kupowanie zagranicznych zawodników tylko dlatego, że są tańsi i zagraniczni:) jak sie okazuje na boisku nie zawsze lepsi.

  Tak to jest też z masażystami. Zabierają pracę polskim, równie dobrym masażystom tylko dlatego, że jest to mała, filigranowa tajka o skosnych oczach (proszę nie zrozumiec mnie źle, nie jestem w żadnym wypadku rasistą). Czyli atrakcja dla klienta.

  Rozumiem potrzebe innowacji, ale sprowadzając masażystę z Tajlandii niech on będzie o niebo lepszy od naszych masażystów, umie porozmawiać z klientem, doradzić mu, zrobić dobry masaż i świetne wrażenie poprzez całokształt.

  Trzymając sie powiedzenia, że swojego nie znacie, a cudze chwalicie mam nadzieje, że polscy terapeuci będą mimo wszystko doceniani za swoją pracę i umiejętności.

  P.S. będąc przy temacie - wielki szacunek dla masażu tajskiego i całej filozofii wschodu w aspekcie medycyny naturalnej. Niech ten post w żaden sposób nie umniejsza umiejętności oraz wiedzy czerpanej ze wschodu.
  http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa

 • #3

  kurs masaz tajski http://massagethai.info (Sunday, 07 February 2010 10:20)

  kolejny artykul z bloga Rafala, z ktorym sie zupelnie zgadzam:

  http://masaz-spa-konsulting.blog.onet.pl/Jakosc-szkolen-na-polskim-rynk,2,ID398185229,n

  Szybko rozwijająca się branża Spa & Wellness powoduje zapotrzebowanie na ciągłe podnoszenie kwalifikacji wśród pracowników. Aby nadążyć za trendami masażyści czy ośrodki Spa starają się jak najbardziej urozmaicic ofertę korzystając z wielu dostępnych na polskim rynku szkoleń z zakresu masaży.

  Równie szybko rozwija się i powstaje mnóstwo nowych szkół, placówek i firm szkoleniowych oferujących takie właśnie kursy.

  Jednak czy ktoś z Was zastanawiał sie nad jakością i sposobem prowadzenia takich kursów??

  Podam dwa przykłady:

  znalazłem taką placówkę szkoleniową mającą bardzo szeroki wachlarz oferowanych przez siebie kursów. Naprawde lista jest imponująca. Mamy np taką pozycję:
  kurs masażu hawajskiego Lomi Lomi - 1 dzień ok. 8 h....

  Dla osób, które mniej znają specyfike tego masażu, a w zasadzie całej filozofii hawajskiej powiem, że 8 h starczy jedynie na wstępne zapoznanie się z filozofia, liźnięcie hawajskiego tańca Hula czy podstawowa nauka kroków przy stole.
  Podstawtowy kurs prowadzony przez kompetentnych nauczycieli masażu trwa ok 80 H !!!!

  I dodam, że jest to oczywiście kurs podstawowy.

  Drugi przykład:

  kurs masażu tajskiego - 1 dzień - ok 10 h.

  Ta sama historia. Znając specyfike tego masazu uważam, że jakieś 32 h szkoleniowych kursu podstawowego to minimum jakie powinno zawierać sie podczas szkolenia.

  Jest wiele kursów na rynku, które spokojnie moga trwać jeden dzień. Mam tu na myśli proste techniki jak masaz kamieniami, masaż bańką, masaż bambusem i inne. Dla masażystów mających już jakies pojęcie na temat masażu jeden dzień w przypadku takich kursów jest wystarczający.

  Ale masaże, które mają swoje historię i filozofie liczącą setki bądź tysiące lat nie powinny być podawane w pigułce w ciągu 8 h.

  Chyba należy zastanowić sie jaki jest sens robienia takiego kursu. Chcemy być pasjonatami i specjalistami w tym co robimy czy chałturnikami, robiącymi kurs dla kolejnego dyplomu i pozycji w CV.

  Nie wspomne już o osobach organizujących takie kursy i zabijająych prawdziwą idee danego masażu.

  Pomyślcie udając się na kurs czy rzeczywiście warto. Bo takim osobom nie zależy aby zarazić pasja do masażu. Zależy im na kwocie która zostawicie za dany kurs.

  Umiejętności zostają zweryfikowane później przez pacjentów, klientów. Tylko po co sie sparzyć skoro w Polsce można naprawde dobrze nauczyć sie masażu.
  http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa